Tantra Brno

Přijďte k nám na Tantrickou masáž…

…a budete se cítit jako Princezna

Tantra masáž v Brně
Tantra masáž pro ženy

Dopřejte si poznání prožitků, které zůstanou většině žen navždy utajeny. Tantra masáž Vás naučí lásce k vlastnímu tělu, poznání mocného proudu vnitřní energie a představí Vám rozkoše doposud nepoznané.

Co je Tantra masáž

V našem podání se jedná skutečně o Tantrickou masáž, nikoliv masáž erotickou. Zatímco u erotické masáže nasměrujete prostřednictvím orgasmu všechnu energii z těla ven a po momentální rozkoši Vás již nečeká nic, u Tantra masáže dojde k rozvedení veškeré energie do celého těla. Odměnou Vám poté budou pocity radosti a blaženosti v několika následujících dnech, stejně jako zvýšení prožitků při následném milování s partnerem.

V průběhu procedury se masér tantrického rituálu energeticky propojí s klientkou, přičemž navnímá její tělesné vibrace a souzní dýchání. Posléze se postupně seznámí s energií všech sedmi základních čaker klientky, již poté rozprostře po celém jejím těle. Nejsilnější je při tom 2. čakra, tzv. sexuální (sakrální) nebo též oranžová čakra. Spojena je se sexualitou a tvořivostí a právě ona disponuje největším množstvím energie.


Účinky Tantra masáže

 • Relaxace svalstva a kloubů, regenerace tkání, zpomalení dýchání
 • Detoxikace těla
 • Uvolnění psychiky, odstranění stresu a frustrace
 • Odblokování emocí
 • Zlepšené využití energie celého těla
 • Přijetí sebe sama bez výhrad, nalezení sebeúcty
 • Zvýšení prožitků plynoucích z lidského dotyku
 • Zvýšení sexuálního sebeuvědomění


Pravidla Tantra másáže

Tantrická masáž má stanovena pravidla, jež jsou podrobněji vysvětlena na straně „Tantra“, kterou najdete v hlavním menu:

 1. Jednostranné doteky
 2. Cílem není orgasmus
 3. Nedotknutelnost nejintimnějších zón
 4. Časový komfort


Historie Tantrické masáže

Tantrická masáž je metoda založená Andro Andreasem Rothem, jenž se zároveň stal vedoucím prvního Tantra Institutu (Diamond Lotus Lounge, r. 1977, Berlín). Podkladem se staly různé známé masážní techniky (největší vliv ovšem připadá na klasickou masáž), dále bioenergetika, jóga a terapie. 

Více informací o Tantrické masáži se dozvíte na stránce Tantrická masáž.

Více informací o barvách a jejich vlivu na tvorbu serotoninu (hormonu štěstí) se dozvíte na Unikátním kurzu Barvami ke Štěstí.

Chcete-li se domluvit na termínu některé z našich masáží, kontaktujte nás.

Tantra pro ženy
Tantrická masáž

*********************************************************************************************************

Zpětné odkazy:


Xxx.CZIN.eu Rankuj.cz – tantra, masáž